NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Embolden E+ 2 625

18 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

PEŁNA WERWY MOC EMBOLDENA E+ ZACHĘCA DO POWIEDZENIA "TAK" NA KAŻDYM ZAKRĘCIE, ZABIERAJĄC CIĘ DALEJ I SZYBCIEJ NIŻ DOTYCHCZAS.

Główne korzyści

Osiągi na wyciągnięcie ręki

Silnik SyncDrive Sport, zintegrowany akumulator EnergyPak Smart 625 Wh lub 500 Wh, kontroler na kierownicy RideControl Dash 2 w 1 kompatybilny z aplikacją RideControl App oraz technologia Smart Assist zapewniają szybką i wydajną jazdę.

Zwinny i funkcjonalny

Zawieszenie o skoku 130/120 zapewnia dynamiczną jazdę, a możliwość montażu błotników i bagażnika czyni z niego wszechstronną maszynę do wypraw po bezdrożach.

Zawieszenie skrojone na miarę

Zawieszenie FlexPoint o skoku 120 mm i widelec 130 mm zostały zestrojone przez kobiety, dla kobiet, aby zapewnić optymalną dla przeznaczenia roweru pracę, trakcję i kontrolę.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 km 40 mile
  • Dobre: 130 km 80 mile
  • Idealne: 215 km 133 mile
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Sport, 70Nm, Powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl One ANT+
  • Panel sterujący
    kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi ANT+
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L (XS: 27.5 / S-L: 29)
  • Kolor
    Purple Ash/Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX, zawieszenie FlexPoint 120mm, 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour XCR 34 Air LO-R, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛", blokada, oś przelotowa 110x15
  • Tylny amortyzator
    RockShox Monarch R, High Volume, 184x44mm, custom tuned
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8
  • Chwyty
    Liv Contact Microtech Plus, Lock-on
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Liv Sylvia E+
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano Deore
  • Przerzutka przednia
    MRP 1X CS custom
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+
  • Hamulce
    Tektro HD-M745 Orion, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M745 Orion
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M5130, 11-48T, 10-speed LinkGlide
  • Łańcuch
    Shimano, CN-LG500, 9/10/11speed for LinkGlide
  • Mechanizm korbowy
    Kute aluminium, minimal Q-factor, tarcza 36T stalowa Direct Mount(XS/S:160, M/L:165)
  • Srodek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant AM 27.5" / 29", Tubeless ready, 30mm wew. szerokości
  • Piasty
    Giant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141 QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Rekon 29x2.4"/ 27.5x2.4" zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless Ready (XS: 27.5, S-L: 29)
  • Dodatki
    EnergyPak 4A Smart Compact
  • Oświetlenie
    -
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    -
  • Waga orientacyjna
    24,9 kg (rozmiar S)

Najważniejsze informacje

Embolden E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,859523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°67,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)461,8461,8461,8
GTrail (mm) (inch)103,54,1103,54,1103,54,1
HBaza kół (mm) (inch)115745,6117246,1118846,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8
KStack (mm) (inch)59423,459423,460323,7
LReach (mm) (inch)39515,641016,142216,6
MPrzekrok (mm) (inch)7102873829,176530,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,578030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51656,5
QRozmiar kół 27.5+29"29"

Technologie

Technologia Aluxx SL
System zawieszenia Flexpoint
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
EnergyPak - Side Release
SyncDrive Sport
Smart Assist

Zobacz także