Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

FastRoad Advanced 2

2021

6 799 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Powodów, dla których warto jeździć jest wiele: zdrowie, sprawność fizyczna, wolność i zabawa. Ten lekki rower szosowy z płaską kierownicą spełnia wszystkie wymagania. Idealny na ścieżki rowerowe, ulice miast i wszelkiego rodzaju drogi, jest płynny, szybki i super elegancki.

Od jazdy fitness po dojazdy bez wysiłku – FastRoad Advanced jest szybki, efektywny i świetnie się na nim jeździ. Łączy prędkość wyczynowej maszyny szosowej z płynnością i stabilnością roweru miejskiego. Rama wykonana jest z kompozytów Advanced firmy Giant, co zapewnia lekką, precyzyjną jazdę. Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pochłania wyboje i drgania, dzięki czemu płyniesz po drodze, nawet bardziej wyboistej. Na szybkie koła 700c można zakładać większe opony – nawet do 32c – a zintegrowana kierownica ergonomiczna zapewnia wygodę także podczas dłuższych wypraw.

Główne korzyści

Lekki i zwrotny

Rama z kompozytów Advanced z ulepszoną geometrią ma minimalną masę, zapewniając szybką i zwrotną jazdę.

Płynna i komfortowa jazda

Innowacyjny, kompozytowy wspornik siodła D-Fuse pochłania drgania na drodze, a nowa ergonomiczna kierownica chroni dłonie i zapewnia im komfort podczas długiej jazdy.

Łatwy dobór akcesoriów

System mocowania bagażnika i błotników Smart Mount pozwala dostosować rower do jazdy fitness, dojazdów albo dalekich wypraw.

Specyfikacja
RozmiaryXS, S, M, ML, L, XL
KolorGrafitowy
RamaKompozyt węglowy Advanced, suport PowerCore BB86-PressFit, rura podsiodłowa D-Fuse, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, oś 12x142mm
WidelecKompozyt węglowy Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive, mocowanie hamulca FlatMount, oś 12x100mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Connect Flat, aluminiowy
Wspornik kierownicyGiant Contact, 31.8mm, 8°, aluminiowy
Wspornik siodłaGiant D-Fuse, kompozytowy
SiodłoGiant Approach
PedałyN/A
ManetkiShimano Tiagra, 2x10
Przerzutka przedniaShimano Tiagra
Przerzutka tylnaShimano Tiagra
HamulceTEKTRO HD-R210, hydr.
Dzwignie hamulcaTRP
Kaseta / WolnobiegShimano CS-HG500, 11x34
ŁańcuchKMC X10, Missing Link
Mechanizm korbowyShimano FC-RS400, 34/50
Srodek suportuShimano, pressfit
ObręczeGiant S-R2 Disc, Tubeless, aluminiowy
PiastyGiant by Formula Road Disc
SzprychyStal nierdzewna, 24/24
OponyGiant Gavia Fondo 2 Tubeless, 700x32C
DodatkiZestaw tubeless
Waga9,50 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,944517,546018,149019,352020,555021,7
Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
Długość górnej rury (mm) (inch)54021,354521,55602257522,659523,461524,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1054,11305,11556,11807,12007,92258,9
Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502502
Trail (mm) (inch)682,764,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
Baza kół (mm) (inch)101339,9101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,742516,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)51120,153721,156322,258623,160723,963124,8
Reach (mm) (inch)38815,338615,238815,339515,640315,941616,4
Przekrok (mm) (inch)68126,869727,471928,374129,276730,279531,3
Szerokość kierownicy (mm) (inch)54021,358022,858022,862024,462024,462024,4
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,91756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.