Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Torba na ramę H2Pro

249 zł
Kontakt

Udostępnij

Dostępna w wariancie 3 lub 4 litrowym torba na ramę H2Pro została zaprojektowana tak, by nawet mimo przewożenia w niej dużych przedmiotów, nie wpływać na środek ciężkości lub właściwości jezdne roweru. Uszyta z nowego, trójwarstwowego i wodoodpornego materiału H2Tex, wyposażona w bryzgoszczelny zamek torba H2Pro ma ukrytą kieszeń, która umożliwia dostęp do wnętrza torby w celu ładowania akumulatorów lub podłączenia do bukłaka z wodą.

Charakterystyka

Trójwarstwowy i wodoodporny materiał H2Tex opracowany przez firmę Giant

Ukryta kieszeń umożliwiająca ładowanie lub poprowadzenie rurki z wodą

Umieszczone wewnątrz kieszenie pozwalające zachować porządek

Wysokiej jakości bryzgoszczelny zamek

Specyfikacja

Materiał: Trójwarstwowa, wodoodporna tkanina H2Tex
Kolor: Czarny
Wymiary: 43,5 x 6 x 11,5 cm (3L), 46.5 x 6 x 13cm (4L)
Pojemność: 3 L, 4 L

Najważniejsze informacje

Torby na ramę H2Pro idealnie pasują pod lub nad górną rurę i są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp jedną ręką zarówno do cięższego sprzętu, jak i do małych przedmiotów, takich jak telefon komórkowy lub batonik.

1 2 3 Najważniejsze informacje

Polecamy

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.