Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Vall E+

2021

12 499 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

EPICKIE WYPRAWY W ZASIĘGU RĘKI - ZDOBYWAJ SZCZYTY SWOICH MARZEŃ.

Główne korzyści

Dostępny i niezawodny

Nowe szlaki i doświadczenia są na wyciągnięcie ręki dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak Smart 500 Wh, który oferuje 180 km zasięgu. Silnik SyncDrive Sport, z technologiami firmy Yamaha, zapewnia 70 Nm momentu obrotowego i oferuje sześć ustawień wspomagania, w zakresie od 75 do 350%.

Zintegrowana konstrukcja

Wraz ze zintegrowanym czujnikiem prędkości, akumulator EnergyPak Smart jest wbudowany w rurę dolną i łatwo dostępny.

Płynna jazda

Technologia Smart Assist wygładza nierówności podczas jazdy, a łatwo dostępne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązanie RideControl ONE na kierownicy umożliwia wybór funkcji wspomagania pedałowania i sprawdzanie poziomu naładowania akumulatorów.

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć szybciej, dalej czy też zupełnie spokojnie, Vall E+ zabierze Cię poza Twoje granice. Dostosuj tryb jazdy za pomocą RideControl ONE zamontowanego na kierownicy, który łączy się z aplikacją, aby wyświetlić informacje dotyczące jazdy, takie jak poziom baterii i poziom wsparcia. Vall E+ jest wyposażony w silnik SyncDrive Sport, który oferuje sześć trybów wspomagania. Rowery w rozmiarach XS i S są wyposażone w 27,5-calowe koła, a w rozmiarach M i L - w 29-calowe. Dzięki połączeniu zintegrowanego akumulatora i odpowiedniej konstrukcji silnika, filozofia projektowania Liv 3F zapewnia efektywną i komfortową jazdę. Widelec z zawieszeniem 120 mm i płynna integracja mocy pozwalają na szybsze dotarcie do celu i pokonywanie bardziej stromych tras, dzięki czemu możesz cieszyć się widokami i zjazdami.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl One ANT+
Panel sterującykompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
AkumulatorGiant EnergyPak Smart 500Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
RozmiaryXS-S: 27.5 / M-L: 29
KolorEszeweria
RamaAluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
WidelecSR Suntour XCR 32 Boost Coil LOR 120mm, Tapered 1½ - 1⅛", blokada
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaGiant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
SiodłoLiv Sport
PedałyN/A
ManetkiShimano Deore
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Deore, 10-Speed, Shadow+
HamulceShimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
Dzwignie hamulcaShimano BL-MT200
Kaseta / WolnobiegShimano CS-M4100-10 11-46T 10-Speed
ŁańcuchKMC e.10 Sport, e-bike optimized
Mechanizm korbowyRamiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 36T stalowa
Srodek suportuN/A
ObręczeGiant XCT 29/27.5 Tubeless 25mm e-bike optimized
PiastyGiant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141mm QR, e-bike optimized
SzprychyStal nierdzewna
OponyMaxxis Rekon 29x2.4", zwijane, EXO, Tubeless Maxxis Rekon 27.5x2.4", zwijane, EXO, Tubeless (XS-S: 27.5, M-L: 29)
DodatkiGiant EnergyPak 6A Smart
Waga24,04 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)5602256522,259523,461524,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1104,31154,51054,11154,5
Kąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
Trail (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
Baza kół (mm) (inch)113044,5113044,5116145,7118246,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)502502451,8451,8
Stack (mm) (inch)62124,462624,662524,663425
Reach (mm) (inch)382153801540415,942116,6
Przekrok (mm) (inch)68026,87102875029,575529,7
Szerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502502602,4
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
Rozmiar kół 27.5+27.5+29"29"

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
SyncDrive Sport
RideControl ONE
Filozofia 3F

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.